11
Herhangi bir sorunuz mu var?
Şimdi Ara +90 (374) 217 57 37
Hakkımızda, Misyon, Vizyon

Kurumsal

Hakkımızda

Sektörümüzde 10 yılı aşkın süredir sürekli olarak hizmet vermiş bir kadronun sizlerle tecrübesini paylaşmasını hedefliyoruz. Hakkımızda söylenecek çok şey olsa da çok şey söylemek yerine özet geçmek istedik. Özetle biz geçmişimize baktığımızda şunları görüyoruz;

10+ Yıllık Tecrübe, Sürekli ve Kesintisiz Özveri, En güncel haliyle sizlere sunduğumuz methodlar

Yine de bir şeyler söylemek gerekirse British Streeth Dil Okulu olarak sektördeki tecrübesini bünyesinde bulunan deneyimli kadrosu ile sizlere paylaşan bir dil okuludur. Bu amaçla çıktığımız yolda sizlere dil eğitiminizde destek veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz.

Vizyonumuz

British Street Dil Okulları 2004 yılında kurulmuştur. British Street Dil Okulları kuruluşundan bu yana yüzlerce insana yabancı dil öğrenimi konusunda başarı ile hizmet etmiştir. Okulumuzun her geçen yıl artan tecrübesi ve gelişen eğitim sistemleri ile Türkiye’nin en iyi dil okullarından olması tesadüf değildir. Bu sebeple biz başarımızın kaynağını iyi biliyoruz. Peki ya siz?

2004‘den beri yapmaya çalıştığımız tek birşey var; biz olmak. Kuruluşumuzdan bu yana biz her zaman aynı amaçla hareket ettik. Bir amaç için yola çıktık ve değer verdiklerimize inandık. Amacımız hemen hemen herkesin problem olan yabancı dil konusunu çözmek ve değer verdiklerimiz ise insana değer ve insana yatırım oldu. Bu yüzden biz köklü eğitim kadromuz ve kendini kanıtlamış eğitim sistemimiz ile onyıllardır “biz” olarak hizmet ediyoruz.

Misyonumuz

Eğitim ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek öğrenci talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, insanlık ve eğitim için değer yaratan, öğrencisine ve rakiplerine saygılı, hem yenilikçi hem de geleneksel ruha sahip, çağı takip eden düzeyde başarılı öğrenciler yetiştirmek.